WSZYSTKIE PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO. DO CENY SZKOLENIA NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT.

 

Chcesz podnieść swoje kompetencje i zaoferować swoim klientom jeszcze więcej? Teraz jest to jak najbardziej możliwe - wystarczy skorzystać z możliwości, jakie dają nasze profesjonalne szkolenia kosmetyczne. Bielsko-Biała jest miastem, w którym usługi kosmetyczne nadal nie tracą na popularności. Trend jest wręcz zupełnie odwrotny - coraz więcej osób poszukuje skutecznych i wygodnych rozwiązań z zakresu kosmetyki estetycznej, pozwalającej na znaczną poprawę wyglądu zewnętrznego. Takie działanie często bezpośrednio wpływa na codzienny komfort funkcjonowania - osoba, która może szybko pozbyć się swoich kompleksów, ma też szansę stać się bardziej pewna siebie na co dzień, co znacząco wpływa na jej życie.

 

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne – Bielsko-Biała 


Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży głęboko wierzymy, że kosmetyka estetyczna jest formą pomocy dla klientów, dlatego zawsze ogromnie cieszymy się, że możemy świadczyć usługi z tego zakresu. Jednak to nie wszystko - pragniemy zdobytą wiedzę oraz doświadczenie przekazywać dalej, dzieląc się tymi wartościami w ramach kompleksowych szkoleń kosmetycznych. Bielsko-Biała jest miastem, w pobliżu którego mieści się nasza siedziba, dlatego naturalne jest, że nasze szkolenia są dedykowane szczególnie osobom z tej okolicy. 

 

Poszerz swoją wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce - szkolenia kosmetyczne Bielsko-Biała

 

Obecnie kosmetyka estetyczna jest tak rozbudowaną dziedziną, że pojawia się coraz więcej sposobów na znaczną poprawę wyglądu zewnętrznego. Prowadzenie Centrum Kosmetyki Estetycznej pozwoliło nam zrozumieć, jak ważne jest umiejętne podążanie za coraz to nowszymi potrzebami klientów. Odzwierciedlenie tej zasady znajdziesz w ofercie naszych profesjonalnych szkoleń kosmetycznych, w ramach których możesz zdobywać wiedzę oraz umiejętności z zakresu takich dziedzin jak wykorzystanie nici PDO, mezoterapii, a także makijażu permanentnego. Jednak to nie wszystko - podczas szkoleń w Centrum Kosmetyki Estetycznej Dotyk Urody nauczysz się wiele więcej. Pełną listę aktualnie dostępnych kursów znajdziesz poniżej.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.