Nasze szkolenia zapewnią możliwość wprowadzenia do oferty nowych zabiegów, zwiększenia oferty i zarobków oraz stać się konkurencyjnym salonem na lokalnym rynku.

 

Szkolenia prowadzi:

 

Marta Wawrzyczek - specjalistka kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Z powołania przedsiębiorcza kobieta biznesu, właścicielka salonu Dotyk Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej, salonu wielokrotnie nagradzanego w ogólnopolskich plebiscytach dla najlepszego miejsca Beauty w Polsce. Certyfikowana Linergistka, dyplomowany trener PMU. Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem. Wykładowca na Bielskiej Wyższej Uczelni im.J. Tyszkiewicza. Obecnie również studentka na uczelni medycznej.

 

Finalistka międzynarodowych mistrzostw European Beauty Festival 2019 w Monachium. Autorka artykułów w magazynach branży Beauty.

 

Ukończyła Elitarną Szkołę PMU Elite Permanent Trainer w Warszawie oraz inne szkolenia z szerokiego zakresu kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego pod okiem wielu wspaniałych trenerów i mistrzów. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

 

Na co dzień żona i mama dwójki dzieci. Ceni sobie prywatność. Uważa, że w życiu najważniejszy jest pozytywizm, odwaga i umiejętność dostrzegania szans w każdej małej rzeczy. Kieruje się otwartością na zmiany i nowe doświadczenia.

 

NASZE ATUTY:

 

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE:

Dbamy o to, aby wykładowcą na szkoleniach był wyłącznie praktyk. Prowadzący nasze szkolenia są więc osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

Zależy nam na wiedzy i umiejętnościach kursantów, dlatego większa część informacji przekazywana jest w formie praktycznej.

 

CERTYFIKATY

Po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Certyfikat który zaświadcza o ukończeniu szkolenia z danej dziedziny.

 

KADRA SZKOLENIOWA

Instruktorzy z odpowiednim wykształceniem, kosmetolodzy, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy.

 

KAMERALNE GRUPY

Szkolenia prowadzone są w małych grupach 2-3 os,co umożliwia każdemu kursantowi przeprowadzenie wielu zabiegów w bliskim kontakcie z wykładowcą .Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.

 

CENA zawiera materiały treningowe,obiad, przekąski i napoje.

Akceptujemy dofinansowania z Urzędów Pracy i BUR

Jesteśmy wpisani do RiS pod nr 2.24/00051/2019.

 

Każde szkolenie zaczynamy częścią teoretyczną, podczas której omawiane są:

  • kwalifikacje do zabiegu- wskazania i przeciwwskazania
  • omówienie poszczególnych etapów zabiegu, dawkowanie i rodzaje preparatów
  • zasady postępowania po zabiegu
  • możliwe powikłania i postępowanie w razie ich wystąpienia

Następnie przechodzimy do części praktycznej, podczas której każdy kursant przeprowadza samodzielnie zabiegi pod okiem instruktora.

Na naszych szkoleniach zawsze stawiamy na maksimum wiedzy i praktyki, nie tracimy czasu na suche fakty, które można doczytać w przygotowanych skryptach. Na szkoleniach skupiamy się na podstawach teoretycznych, ćwiczeniach i praktyce na modelkach, aby wyciągnąć maksimum z każdego dnia. Nie pracujemy od-do, każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje. Stawiamy na jakość, nie ilość.

 

Zapraszamy:

 

Informacje, dostępne terminy oraz zapisy pod numerem tel. 668 68 70 70

 

INFORMACJE NA TEMAT DOTACJI DO SZKOLEŃ

 

Jeśli posiadasz własną działalność lub jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę możesz uzyskać dofinansowanie do 80 % wartości szkolenia.

 

Aby skorzystać z tej możliwości:

  • wybierz szkolenie które Cię interesuje
  • ustal termin dzwoniąc do nas tel. 668 68 70 70
  • skontaktujemy Cię z opiekunem dotacji

 

Po szkoleniu teoretycznym potrzebujemy modelek, na których nasi kursanci będą mogli zacząć samodzielnie wykonywać zabiegi.

Każdy zabieg wykonywany jest pod nadzorem szkoleniowca .

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.