Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim? Szukasz miłego i oryginalnego prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby?

 

Wykupienie Zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

 

Oferujemy zaproszenia podarunkowe na wykonanie wybranych usług z naszej oferty.
To Ty decydujesz na jaką kwotę ma być wartość podarunku oraz ile przyjemności ufundujesz bliskiej Ci osobie. Możesz wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanemu. W ramach wybranej kwoty osoba posiadająca zaproszenie wybiera dla siebie najlepsze usługi, a my dbamy, aby wyszła od nas szczęśliwa i zrelaksowana. Rodzaje usług dobierane są indywidualnie przez naszych specjalistów z osobą obdarowaną prezentem, według jej gustów i potrzeb. Zrobimy wszystko, by były to niezapomniane chwile relaksu, przenosząc Tą osobę w Świat przyjemnych doznań.

 

Zaproszenie można wręczyć osobiście lub na Państwa prośbę zostanie przesłane pocztą pod wskazany adres osoby obdarowanej. Zaproszenia można nabyć w salonie Dotyk Urody składając zamówienie drogą e-mailową, telefonicznie lub osobiście w Salonie.

 

Za zaproszenie zamówione mailowo lub telefonicznie przyjmujemy płatność przelewem.

 

Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu sprzedający Salon Dotyk Urody potwierdza mailowo,
na adres podany przez kupującego.

 

Przy płatności przelewem rezerwacji na zabieg w ramach zaproszenia można dokonać
po zaksięgowaniu należności na koncie Salonu. Po potwierdzeniu zapłaty zaproszenie może być odebrane osobiście w Salonie lub może zostać przesłane listem poleconym pod wskazany przez Państwa adres na Państwa koszt.

 

Koszt wysyłki listem poleconym – 5,50 zł
Płatność za wysyłkę płatna jest z góry wraz z płatnością za Zaproszenie .

 

Przy zakupie Zaproszenia, jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, można zarezerwować dla obdarowanego kwiaty (płatność przy zakupie zaproszenia).

 

Podczas składania zamówienia,przed realizacja karnetu Kupujący lub Obdarowany oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu i akceptuje go w całości.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.