WSZYSTKIE PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO. DO CENY SZKOLENIA NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT.

 

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z usług związanych z medycyną estetyczną. Dzięki rozwojowi technologicznemu niezwykle podniósł się nasz komfort życia. W związku z dużą popularnością tego rodzaju zabiegów rośnie także zapotrzebowanie na wykwalifikowanych, profesjonalnych pracowników. W końcu w przypadku medycyny estetycznej niemal codziennie dochodzi do dużych ingerencji w ciało klienta, dlatego osoba wykonująca zabieg musi być do tego przygotowana w odpowiedni sposób, gdyż w innym wypadku może się to wiązać z komplikacjami, nieestetycznym efektem końcowym, a w najgorszym wypadku narazić klienta nawet na utratę zdrowia. Jako Centrum Kosmetyki Estetycznej oferujemy między innymi specjalistyczne szkolenie z mezoterapii igłowej z lipolizą.

 

Mezoterapia igłowa z lipolizą - szkolenie

 

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów, stosowanych od lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej lub tkanki podskórnej. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg będzie poprawiał jej nawilżenie, uzupełniał niedobory witamin i minerałów, wspomagał mikrokrążenie, zwiększał napięcie i elastyczność skóry, zmniejszał tkankę tłuszczową powodując lokalną lipolizę.

 

Szkolenie obejmuje zabiegi lipolizy za pomocą igły i kaniuli a także zabiegi mezoterapii na ciało (celulit, rozstępy, poluźniona skóra). Nie jesteśmy dystrybutorem ani hurtownią, dlatego nasze szkolenie jest jednym z niewielu na rynku gdzie poznasz wszystkie certyfikowane produkty. Wybierając Nasze szkolenie otrzymujesz pełną edukację opartą na sprawdzonych produktach.

 

Część teoretyczna:

 • Omówienie preparatów
 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów
 • Techniki podawania preparatu
 • Postępowanie pozabiegowe
 • Omówienie preparatów i koktajli zabiegowych
 • Techniki zabiegowe (mezoterapia igłowa metodą nappage, mikrodepozytów, technika liniowa)
 • Wywiad z klientem oraz formularz zgody
 • Możliwe powikłania pozabiegowe
 • Pielęgnacja pozabiegowa

 

Część praktyczna:

 • wykonanie zabiegu mezoterapii i lipolizy na modelkach
 • wykonanie zabiegu na obszarach: twarzy, szyi, dekoltu, oczu, podbródka, skóry głowy oraz ciała (brzuch, boczki, uda, dłonie)

 

Koszt szkolenia:

 • szkolenie grupowe 2000 zł
 • szkolenie indywidualne 2500 zł

 

Czas trwania:

 • 6 godz.

 

Mezoterapia igłowa z lipolizą - szkolenie, a co potem?

 

Zatrudnieni przez nas specjaliści, którzy będą odpowiedzialni za Twój rozwój, mają niezwykle duże doświadczenie, a co za tym idzie - kompetencje. Zależy nam na Twoim komforcie, więc do wyboru masz szkolenie grupowe lub indywidualne. Sam kurs trwa sześć godzin. W tym czasie zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do właściwego wykonywania zabiegu mezoterapii igłowej z lipolizą.

 

Dzięki szkoleniu poznasz dobrze tę technikę, a także dowiesz się wiele na temat możliwych powikłań. Będziesz przygotowany na każdą ewentualność i problemy, jakie mogą wystąpić w trakcie pracy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą na Twoje pytanie związane z kursem.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.