Piękno to harmonia. Tkwi w każdym z nas. Pomożemy Ci ją odnaleźć...

 

DOTYK URODY to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie spokój, harmonię ciała i ducha oraz perfekcjonizm pracy naszych terapeutów. To miejsce stworzone dla przyjemności, relaksu i piękna.

 

Lawenda, blask aromatycznych świec, wyselekcjonowana muzyka, stylizowane wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat.

 

Celebrujmy każdą chwilę i pozwólmy sobie na drobne przyjemności dla ducha i ciała. Pielęgnacja nie musi być codziennym obowiązkiem, która w chwilach zmęczenia spędza sen z powiek. Dla nas to rytuał, będący owocem naszej pasji i potrzeb naszych klientów.

 

Zadaniem Dotyku Urody jest dbanie o balans między dobrą kondycją ciała a samopoczuciem. Dołożymy wszelkich starań, by stale zapewniać tę harmonię naszym klientom.

 

Postawiliśmy na jakość w każdym aspekcie. Zapewniamy podstawową pielęgnację kosmetyczną twarzy i ciała jak również specjalistyczne zabiegi, które walczą z procesami starzenia się skóry. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach SPA takich firm jak: SPN, Salco au Naturel, henna brow MAYAMY, FakeBake, Callus Peel, InLei, Noble Lashes, Stayve, które sprawią, że poczujesz się zdrowsza, piękniejsza, a przez to szczęśliwsza. Zabiegi na twarz, szyję i dekolt wykonujemy na cenionych kosmeceutykach marki Dermaquest oraz Diego Dalla Palma RVB Lab, których sprzedaż detaliczną prowadzimy stacjonarnie i internetowo.

 

W ofercie salonu znajdują się liczne masaże, pielęgnacja dłoni i stóp oraz zabiegi z użyciem najnowocześniejszej technologii laserowej i nie tylko. Posiadamy jako jeden z pierwszych salonów na lokalnym rynku laser XLASE PLUS oraz Intraject, dzięki czemu możemy pomóc w bardzo wielu problemach skórnych. Ogromnym zaufaniem cieszą się również dostępne w naszej ofercie urządzenia VenusLegacy, Ulfit z technologią HIFU oraz CoolTech.

 

Dotyk Urody daje poczucie bezpieczeństwa i odrobinę luksusu, na który każdy zasługuje...

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.