Piękno to harmonia. Tkwi w każdym z nas. Pomożemy Ci ją odnaleźć...

 

DOTYK URODY to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie spokój, harmonię ciała i ducha oraz perfekcjonizm pracy naszych terapeutów. To miejsce stworzone dla przyjemności, relaksu i piękna.

 

Lawenda, blask aromatycznych świec, wyselekcjonowana muzyka, stylizowane wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat.

 

Celebrujmy każdą chwilę i pozwólmy sobie na drobne przyjemności dla ducha i ciała. Pielęgnacja nie musi być codziennym obowiązkiem, która w chwilach zmęczenia spędza sen z powiek. Dla nas to rytuał, będący owocem naszej pasji i potrzeb naszych klientów.

 

Zadaniem Dotyku Urody jest dbanie o balans między dobrą kondycją ciała a samopoczuciem. Dołożymy wszelkich starań, by stale zapewniać tę harmonię naszym klientom.

 

Postawiliśmy na jakość w każdym aspekcie. Zapewniamy podstawową pielęgnację kosmetyczną twarzy i ciała jak również specjalistyczne zabiegi, które walczą z procesami starzenia się skóry. Pracujemy na profesjonalnych dermokosmetykach takich firm jak: Dermaquest, Dermomedica, Selvert, Diego DallaPalma, Gen Factor, które sprawią, że poczujesz się zdrowsza, piękniejsza, a przez to szczęśliwsza. W naszym salonie prowadzimy sprzedaż detaliczną kosmetyków.

 

W ofercie salonu znajdują się liczne masaże, pielęgnacja dłoni i stóp oraz zabiegi z użyciem najnowocześniejszej technologii laserowej i nie tylko. Posiadamy jako jeden z pierwszych salonów na lokalnym rynku laser diodowy, nd-yag i cpl, plazmę azotową, radiofrekewncję mikroigłową, dzięki czemu możemy pomóc w bardzo wielu problemach skórnych. Ogromnym zaufaniem cieszą się również dostępne w naszej ofercie zabiegi modelujące sylwetkę, wyszczuplające, ujędrniające i antycellulitowe do których wykorzystujemy urządzenia high tech: endermologia, endermomasaż, kriolipoliza czy fala radiowa.

 

Dotyk Urody daje poczucie bezpieczeństwa i odrobinę luksusu, na który każdy zasługuje...

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.