1. Modelka to osoba poddająca się zabiegowi wykonywanego przez kursantkę czyli osobę uczącą się pod okiem szkoleniowca i będąca pełnoletnia.

 

2. Modelka chcąca przystąpić do zabiegu makijazu permanentnego musi zapoznać się z przeciwskazaniami dostępnymi na stronie https://www.dotykurody.pl/oferta/13-makijaz-permanentny/30-makijaz-permanentny-przeciwwskazania

 

3. Modelka, która nie zapoznania się z regulaminem makijażu permanentnego, nie będzie mogła mieć wykonanego zabiegu makijażu permanentnego i ponosi koszt równowartości zabiegu – 250 zł.

 

4. Modelka zapisująca się jako model dla instruktora na makijaż permanentny brwi zobowiązana jest do wpłaty zadatku w kwocie 250 zł na konto podane podczas rezerwacji terminu do 24 godz od rezerwacji. Nr konta do wpłaty zadatku zostanie wysłany sms po podaniu danych i nr. tel. Całkowity koszt makijażu to 450 zł. Kwota końcowa pomniejszana jest o zadatek, jeśli zabieg się odbędzie.Zadatek przepada w momencie rezygnacji z umówionego terminu na 3 dni przed planowanym szkoleniem.

 

5. Decyzję odnośnie kształtu, koloru oraz metody wykonania makijażu permanentnego konsultowane są z modelką, ale ostateczną decyzję podejmuje szkoleniowiec.

 

6. Modelka, która odwoła wizytę tuż przed planowanym zabiegiem lub nie pojawi się w ogóle, nie będzie miała możliwości ponownego zapisu.

 

7. Dotyk Urody zachowuje sobie prawo do odwołania ustalonej wcześniej wizyty bez podania przyczyny.

 

8. Dotyk Urody zachowuje sobie prawo do odwołania wizyty w tym samym dniu z powodu opóźnienia w szkoleniu.

 

9. Spóźnienie się modelki więcej niż 20 minut może skutkować odwołaniem zabiegu.

 

10. Dotyk Urody nie jest w stanie określić dokładnego czasu trwania zabiegu. Choć dokładamy wszelkich starań, aby wizyty rozpoczynały się punktualnie, to czasami zdarzają się opóźnienia. Zapewniamy, że bardzo szanujemy Państwa czas, jednak niekiedy, z przyczyn od nas niezależnych, może nastąpić przedłużenie jakiegoś zabiegu. Ponieważ zależy nam, aby każdy zabieg był wykonany najlepiej jak to jest możliwe, to staramy się nie wywierać presji czasu na kursantach przeprowadzających zabiegi.

 

11. Korektę makijażu permanentnego należy umawiać po wykonanym zabiegu w możliwych dostępnych terminach z zachowaniem określonego czasu tj. 4-6 tyg. Korekta przeprowadzona będzie przez szkoleniowca.

 

12. Makijaż permanentny w charakterze modelki może wymagać więcej niż jednej korekty ze względu na nierównomierne przyjęcie się pigmentu spowodowane pracą osoby uczącej się kursantki.

 

13. Recepcja Dotyku Urody potwierdza wcześniej umówione wizyty. Niepotwierdzona wizyta lub brak kontaktu maksymalnie 24 godziny przed planowanym zabiegiem skutkuje odwołaniem wizyty.

 

14.Modelka oświadcza, iż zgadza się na wykonanie zabiegu przez kursantkę pod nadzorem i według wskazówk szkoleniowca,mającego na celu nabycie przez kursanta umiejętności samodzielnego wykonywania tego rodzaju zabiegów. Modelka oświadcza, że zdaje sobie sprawe z tego, iż zabieg wykonywany przez kursanta może mieć niedoskonałości oraz może trwać dłużej niż zabieg wykonywany przez profesjonalistę.

 

Zabieg zostanie wykonany przez kursanta wyłącznie na moją odpowiedzialność. Modelka akceptuję, iż efekt końcowy zabiegu, w tym ewentualne niedające się przewidzieć skutki uboczne, uzależnione są od indywidualnych cech danego organizmu.

 

Model nie będzie rościć żadnych pretensji za efekt końcowy wobec kursanta, szkoleniowca i organizatora szkolenia. Mając to na uwadze wykonany zabieg zostanie po cenie niższej niż rynkowa wartość takiej usługi.

 

Modelka oświadcza, że decyzja o dopuszczeniu do wykonania zabiegu należy do instruktora prowadzącego szkolenie jak również decyzja o przerwaniu lub/i zakończeniu zabiegu na każdym jego etapie, w szczególności w przypadku wystąpienia ryzyka lub wystąpienia niekorzystnych czynników, mogących mieć wpływ na stan zdrowia modelki.. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów w trakcie lub po zabiegu Modelka zobowiązana jest do niezwłocznego poinformowania o tym kursanta, szkoleniowca lub organizatora szkolenia.

 

15. Modelka na makijaż permanentny ma możliwość bezpłatnej konsultacji przed wizytą oraz w razie wątpliwości miesiąc po zabiegu.

 

16. Zapisywanie na wizyty powinno odbywać się osobiście- w siedzibie firmy, kontakt telefoniczny lub poprzez fanpage.

 

17. Efekt końcowy zabiegu makijażu permanentnego można ocenić dopiero po całkowitym wygojeniu po korekcie.

 

18. Modelka powinna być świadoma tego na czym polega zabieg na który się umawia jako modelka.

 

19. Cena zabiegu makijażu permanentnego:

  • zabieg pierwszy 250 zł wykonywany przez kursantkę
  • zabieg korekty 0 zł,
  • zabieg pierwszy 450 zł wykonywany przez instruktora,
  • zabieg korekty 0 zł.

 

20. Dotyk Urody zastrzega sobie prawo do zmian w wyższej przestawionym regulaminie w dowolnym czasie bez podania przyczyny.

 

21.Dotyk Urody nie zapewnia Modelkom wyżywienia podczas szkoleń

 

22.Wszystkie zabiegi wykonywane podczas szkoleń są przeprowadzane na pełnowartościowych certyfikowanych profesjonalnych produktach i materiałach pod względem ilości ich zastosowania. Czas zabiegu może być wydłużony w porównaniu do zabiegów salonowych ze względu na naukę i konsultację instruktora.

 

23. Zabiegi wykonywane podczas szkoleń są tańsze niż standardowe zabiegi w gabinecie, modelki pokrywają jedynie koszty zużywanych materiałów i podatków. Przeważnie koszt zabiegów podczas szkoleń jest niższy o 50-70% w stosunku do kosztów rynkowych.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.