Regulamin korzystania z bonów upominkowych

 

 1. Bony upominkowe wystawiane są przez firmę Dotyk Urody Marta Wawrzyczek i upoważniają do skorzystania z usług w Dotyku Urody.
 2. Bony Upominkowe wydawane są w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.
 3. Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Dotyku Urody mieszczącego się w Jaworzu przy ul. Wapienickiej 68 zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu.
 4. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
 5. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją Dotyku Urody pod numerem telefonu 668 68 70 70,bądź kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W czasie rozmowy prosimy o poinformowanie recepcji, iż opłatę za umawiany zabieg stanowił będzie bon.
 6. Bon jest ważny przez okres 3 miesięcy od daty zakupu bonu i nie ma możliwości przedłużenia daty ważności bonu. Termin ważności bonu jest wpisany w prawym dolnym rogu bonu. Po upływie terminu ważności bonu nie będzie możliwości jego realizacji.
 7. Przy bonach na kwotę wyższą niż 1000 zł. termin ważności bonu może być ustalony indywidualnie. Jeśli klient nie podejmie indywidualnych rozmów na temat terminu ważności bonu, zostanie wpisany termin standardowy 3 miesięcy od daty zakupu. Termin ważności bonu zostanie wpisany w prawym dolnym rogu bonu i nie ma możliwości jego przedłużenia.
 8. Niewykorzystany bon upominkowy lub niewykorzystana część bonu upominkowego przepada z chwilą wygaśnięcia terminu ważności bonu.
 9. W razie braku anulowania terminu zarezerwowanej wizyty opłacanego bonem, które winno nastąpić drogą telefoniczną, mailową lub osobiście min jeden dzień poprzedzający wizytę przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy uznany zostaje za zrealizowany.
 10. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 11. Bon jest ważny na usługi na kwotę oznaczoną na bonie.
 12. Bony nie obejmują zakupu kosmetyków, wymiany na kosmetyki.
 13. Płatność bonem nie łączy się z promocjami i rabatami.
 14. Płatność bonem nie dotyczy usług z zakresu zabiegów z medycyny estetycznej.
 15. Bon może być przeniesiony na inną osobę, usługa zostanie zrealizowana dla okaziciela bonu.
 16. Bon upominkowy nie może być wymieniony na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę niższą niż wartość wykorzystanych usług.
 17. Bony nie podlegają zwrotowi.
 18. Istnieje możliwość zamiany zabiegów, na które wystawiony został bon, na każdy z zabiegów będących w ofercie z uwzględnieniem zapisów w pkt. 12 na zabieg w tej samej kwocie lub droższy (po uprzedniej dopłacie).
 19. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego, Dotyk Urody nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.