Przywracanie optymalnego nawilżenia i odżywienia to jeden z głównych celów kosmetyki estetycznej. Pacjentki nieustannie poszukują skutecznego sposobu na wyraźne zatrzymanie oznak starzenia, tym samym dbając o jak największą naturalność. Na szczęście współczesna kosmetyka znalazła idealną odpowiedź również na te potrzeby - jest nią preparat Ejal 40. Kiedy efekty zabiegu z jego wykorzystaniem staną się widoczne?

Czym jest preparat Ejal 40?

Ejal 40 to prawdziwa innowacja w świecie kosmetologii. Wydawać by się mogło, że współcześnie w tej materii stosowano już wszystko, jednak preparat Ejal 40 pokazuje, że wciąż można stosować wiele nowoczesnych rozwiązań.

Czym więc jest Ejal 40? To starannie przygotowany preparat bio-rewitalizujący zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy. Formuła produktu wolna jest od jakichkolwiek innych dodatków czy wzmacniaczy chemicznych, przez co jego działanie staje się jeszcze skuteczniejsze. Kwas hialuronowy wykorzystywany w preparacie Ejal 40 to substancja o średniej cząsteczce (1200 - 1800 kDa) w bardzo dużym stężeniu. To właśnie tak imponujące stężenie sprawia, że Ejal 40 z powodzeniem może być wykorzystywany do poprawy kondycji skóry na twarzy, która często podwójnie mocno odczuwa trudy dnia codziennego.

Ejal 40 - kiedy efekty i dlaczego warto wybrać ten preparat?

Kosmetologia estetyczna nieustannie poszukuje coraz to bardziej godnych uwagi innowacji, które będą w stanie skuteczniej rozwiązywać problemy skórne. Zadanie jest tym trudniejsze, jeśli wziąć pod uwagę wysokie wymagania doskonale świadomych już klientek, które znają swoje potrzeby jak nikt inny. Wydawać by się więc mogło, że odpowiedź na takie wymagania jest wręcz niemożliwa. Czy jednak aby na pewno? Zupełnie inną wizję poprawy wyglądu stawia nowoczesny preparat Ejal 40. Kiedy efekty zabiegu z jego wykorzystaniem zaczną być widoczne, szybko uświadomisz sobie, jak wielki krok poczyniła współczesna kosmetologia estetyczna.

Ejal 40 - kiedy efekty widoczne są po kilku ukłuciach?

Klientki  korzystające z możliwości kosmetologii estetycznej często wyraźnie dzielą się na dwie grupy - na te, które chętnie korzystają z zabiegów inwazyjnych oraz na te, które igły unikają. Powodów, dla których w gabinecie kosmetologicznym pojawia się  naturalny lęk do użycia igły, jest wiele. Często jest to po prostu ogólny strach przed bólem. Klientki wskazują, że po zabiegu muszą szybko wrócić do codziennych obowiązków, w tym do pracy zawodowej.

W takiej sytuacji korzystanie z zabiegów pozostawiających widoczny obrzęk czy zasinienie w miejscu wkłucia mogłoby okazać się wyjątkowo problematyczne. Z pomocą przychodzi jednak preparat Ejal 40. Kiedy efekty mogą być widoczne bez wielorazowego wkłucia, z pewnością większa jest także chęć skorzystania z takiej możliwości. Jeśli wcześniej obawiałaś się zbyt dużej ingerencji w strukturę zewnętrzną skóry, teraz nie musisz rezygnować z możliwości poprawy swojego wyglądu. Ejal 40 daje możliwości regeneracji skóry i uzyskania promiennego wyglądu.

Ejal 40 - ile zabiegów należy wykonać i jak one przebiegają?

Ze względu na swoją bogatą formułę preparat Ejal40 wcale nie musi zostać podawany w taki sposób, jak inne produkty z kwasem hialuronowym. Możliwe jest przeprowadzenie wkłucia jedynie w kilku kluczowych miejscach. Ich odpowiednie rozmieszczenie zapewnia równomierne rozchodzenie się kwasu, dzięki czemu może on działać w każdym twarzy. Jest to więc perfekcyjna opcja również dla tych klientek, które nie chcą mierzyć się z wieloma  nakłuciami. W takiej sytuacji na pomoc przychodzi Ejal 40. Ile zabiegów z jego wykorzystaniem należy wykonać? Optymalna seria zabiegów to 4 spotkania w odstępach ok 4 tygodni. Zaleca się także wykonywanie serii przypominających w odstępach 3-miesięcznych.

Ejal 40 - kiedy efekty?

W przypadku stosowania innowacyjnego produktu Ejal 40 pełne efekty widoczne są po 1-2 m-cach od  zastosowania pierwszej pełnej kuracji. W zależności od stopnia zaawansowania procesu starzenia efekty będą tym lepsze, im więcej serii zabiegów zostanie przeprowadzonych.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.