W dniach 27-29.09.2021 Pani Marta uczestniczyła w szkoleniu dla już doświadczonych specjalistów u prawdziwych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej - dr Krzysztofa Gojdzia i dr Roberta Kasperka.

 

Nauka pod okiem tych mentorów była jednym z jej marzeń i bardzo cieszy się, że spędziła kilka dni intensywnie się szkoląc w Warszawie.

 

Dr Krzysztof Gojdź to międzynarodowy wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine. Jest to jeden z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i, aby przeprowadzić kurs przyleciał specjalnie z Miami.

 

Dr Robert Kasperek to wielki ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej, który specjalizuje się w Medycynie Regeneracyjnej stawiającej na wykorzystanie naturalnych procesów biostymulacji organizmu pacjenta.

 

Wiele czasu podczas szkolenia zostało poświęcone na omówienie działania fibryny komórkowej i strukturalnej, która daje spektakularne efekty w przebudowie skóry i jej naturalnym wypełnieniu. Fibryna jest produktem otrzymywanym z krwi pacjenta, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny!

 

Z badań wynika, że zabieg ten powoduje odnowę i samoregenerację skóry we wszystkich poziomach i pewne jest, że już niedługo będzie on najbardziej pożądany!

 

Kursanci szkolili się także w zakresie ginekologii estetycznej, która w ostatnim czasie jest bardzo na topie! Pani Marta poznała możliwości powiększania i modelowania miejsc intymnych i choć nie jest to często poruszany temat, doskonale wiemy, że delikatna kosmetyka tych partii ciała jest często bardzo pożądana przez kobiety! Kursantów naładowano potężną dawką wiedzy teoretycznej.

 

Doktorzy to światowe autorytety, dlatego też jesteśmy pewni, że wiedza wyniesiona ze szkolenia pozwoli pani Marcie na przeprowadzanie zabiegów w jeszcze bardziej nowatorski sposób!

 

Zapraszamy na zabiegi!

 

dotyk urody szkolenie medycyna estetyczna 1

 

dotyk urody szkolenie medycyna estetyczna 2

 

dotyk urody szkolenie medycyna estetyczna 3

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.