NICI SŁUŻĄ DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW REWITALIZACJI, KONTUROWANIA, WYGŁADZANIA ZMARSZCZEK ORAZ BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA.

 

Wprowadzone nici tworzą podskórny szkielet, mocując tkanki na właściwym miejscu. Efekt pogłębia się po kilku tygodniach, kiedy nić zaczyna rozpuszczać się powodując stopniową biostymulację i biorewitalizację. Skóra odbudowuje się powoli, co gwarantuje młody i naturalny wygląd- rezultatem zabiegu jest nie tylko uniesienie tkanek, ale także poprawa kondycji skóry ujędrnienie i pogrubienie.

 

DLA KOGO

 

Zabieg polecany jest u osób z utratą jędrności i napięcia skóry oraz zmianą owalu twarzy wywołaną objawami upływającego czasu. Bardzo dobrze sprawdzi się u osób uskarżających się na opadnięcie tkanek w okolicy podbródka, czego efektem jest podwójny podbródek czy też konieczności poprawy konturu linii policzków i żuchwy.

 

Efekty w poprawie wyglądu są natychmiastowe i dyskretne. Zapadnięte policzki nabierają pełniejszego wyglądu, a zmarszczki i zagniecenia ulegają złagodzeniu. Poprawia się owal twarzy, a długotrwała stymulacja zapewnia skórze wzmocnienie, większą sprężystość i młodszy wygląd. Zabieg wykorzystujący nici haczykowe jest bezpieczny i może być wykonany niemal w dowolnym miejscu na twarzy i całym ciele. Jest zalecany dla wszystkich rodzajów skóry – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy starają się skutecznie zwalczać oznaki starzenia, osiągając naturalne efekty.

 

Jakie są zalety zabiegu z użyciem nici liftingujących?

 • natychmiastowy efekt liftingu
 • szybki i bezbolesny zabieg
 • brak konieczności szczególnego przygotowywania się
 • bezpieczeństwo

 

Zabieg:

 

Technika implantacji jest szybka i bezpieczna. Nici liftingujące są wprowadzane za pomocą cienkiej kaniuli po wcześniejszym znieczuleniu.Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg medycyny estetycznej trwa około 30 minut. Po zabiegu możliwe sa zasinienia i obrzęk, które przeważnie utrzymują się do 5-7 dni po zabiegu.

 

Po zabiegu:

 

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i miejscowo opuchnięta. Mogą pojawić się również siniaki i niewielkie krwiaczki w miejscach wprowadzenia nici. Okolice przebiegu nici mają prawo być tkliwe nawet do ok. 2 tygodni. W tym okresie pacjent może odczuwać nierówności i asymetrie, jest to zjawisko naturalne, ustępujące po ok. 14 dniach. Należy w tym czasie ściśle stosować się do zaleceń tzn. spać na wznak, ograniczyć mimikę, zrezygnować ze sportu, nie masować miejsca zabiegu. Przez ok. miesiąc zabronione jest intensywne uprawianie sportu oraz wymagana wysoka ochrona UV.

 

Jak długo utrzymują się efekty?

 

Dzięki wspomnianej synergii działania uzyskiwane podczas zabiegu efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Utrzymują się średnio około 24 miesięcy – po tym czasie nici rozpuszczają się w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i pobudzeniu syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

 

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • zmiany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • leczenie za pomocą leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych
 • skłonność do bliznowców
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroba nowotworowa
 • infekcje wirusowe (opryszczka).

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.