Szanowni Państwo,

Wczoraj tj. 23 listopada w Villa Barbara w Jaworzu odbyło się ważne dla nas wydarzenie.

 

Piąte urodziny!

 

Było bardzo wzruszająco, pięknie i tak bardzo rodzinne. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Gościom, którzy znaleźli czas na to, aby wspólnie z nami świętować urodziny. Patrycja Wieja i jej drużynie, za to, że dodała nam wszystkim energii do działania i podzieliła się tajnikami Project Jump. Sponsorom wydarzenia: Fashion Boom International za piękny pokaz mody włoskiej w wykonaniu modelek z agencji Grabowska ModelsModels za powiew świeżości oraz spojrzenie na artystyczną biżuterię. Pani Katarzyna Piechówka z firmy Meritum Sp.J Dochodzenie Odszkodowań, która zdradziła nam sekret w sprawie pomocy w dochodzeniu odszkodowań. Polskim przedstawicielom marek Diego dalla palma professional RVB SKIN LAB/Poland oraz Rvb lab the make up za wyjątkowe kosmetyki, najlepszą jakość. Paniom Marcie oraz Sylwii za ciekawe wykłady oraz konsultacje z klientkami. Panu Łukaszowi z firmy BOGDANI Dermatologia za prezentację urządzeń HiFu i VENUS LEGACY, uśmiech, profesjonalizm oraz pogodę ducha. Panu Markowi z Natural Aromas za ciepło i trwanie z nami od lat.

 

Pani Anna Jopek - coach i trener z pasją za wzruszający wykład, który poruszył każdego, Cukierni z Jaworza firmie Mroczko za pyszny tort, Panu Grzegorzowi Moskal za zdjęcia oraz patronom medialnym: LADY'S CLUB i 2B STYLE.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

 

FOTORELACJA

 

fotorelacja 01  fotorelacja 02  fotorelacja 03  fotorelacja 04

 

fotorelacja 05  fotorelacja 06  fotorelacja 07  fotorelacja 08

 

fotorelacja 09  fotorelacja 10  fotorelacja 11  fotorelacja 12

 

fotorelacja 13  fotorelacja 14  fotorelacja 15  fotorelacja 16

 

fotorelacja 17  fotorelacja 18  fotorelacja 19  fotorelacja 20

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.