NUCLEOFILL - NOWOŚĆ

 

Zabieg działający na trzech poziomach (liftingu, antyoksydacji i nawilżenia) prowadzący do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry, to biostymulator na bazie naturalnych polinukleotydów.Stymuluje komórki skóry do wytwarzania: kolagenu,elastyny, glukozaminoglikanów, białek i glikoprotein. Zwalcza wolne rodniki oraz dogłębnie nawadnia tkanki, poprawia koloryt skór. Skóra zacznie się regenerować, zagęszczać i ujędrniać dzięki wprowadzeniu w proces biostymulacji. Działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że skóra stanie się młodsza, promienna, poprawi się koloryt i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Drobne zmarszczki ulegną spłyceniu.Efekt będzie wyraźny ale naturalny, bez zmiany rysów twarzy.

 

Dla kogo NUCLEOFILL?

 

Dla osób, które zauważyły u siebie objawy starzenia, utraty elastyczności, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry ☑️Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji uczulających.

Pragniesz sprawić niespodziankę swoim bliskim?

kup bon podarunkowy

Wykupienie zaproszenia do Dotyku Urody może być najwspanialszym pomysłem na zrobienie wyjątkowego prezentu, który uszczęśliwi każdego obdarowanego.

Zamów
dotyk urody bon podarunkowy

Newsletter

Nowosci wprost u Ciebie

Zostaw nam swój adres email, a my dostarczymy Ci informacje o wszystkich
najważniejszych nowościach i zmianach w naszym salonie.