O Dotyku Urody

Piękno to harmonia. Tkwi w każdym z nas. Pomożemy Ci ją odnaleźć...

 

DOTYK URODY to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie spokój, harmonię ciała i ducha oraz perfekcjonizm pracy naszych terapeutów .

To miejsce stworzone dla przyjemności, relaksu i piękna.

 

Lawenda, blask aromatycznych świec, wyselekcjonowana muzyka, stylizowane wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat .

 

Celebrujmy każdą chwilę i pozwólmy sobie na drobne przyjemności dla ducha i ciała. Pielęgnacja nie musi być codziennym obowiązkiem, która w chwilach zmęczenia spędza sen z powiek. Dla nas to rytuał, będący owocem naszej pasji i potrzeb naszych klientów.

 

Zadaniem Dotyku Urody jest dbanie o balans między dobrą kondycją ciała i samopoczuciem. Dołożymy wszelkich starań, by stale zapewniać tę harmonię naszym klientom.

 

Postawiliśmy na jakość w każdym aspekcie. Zapewniamy podstawową pielęgnację kosmetyczną twarzy i ciała jak również specjalistyczne zabiegi które walczą z procesami starzenia się skóry. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach SPA takich firm jak: Skin Ceuticals, Skeyndor, Kurland, Mediderma, Spn, Essie,Long Time Liner, Allessandro, Noble lashes, które sprawią, że poczujesz się zdrowsza, piękniejsza, a przez to szczęśliwsza.

 

W ofercie salonu znajdują się liczne masaże, pielęgnacja dłoni i stóp oraz zabiegi z użyciem najnowocześniejszej technologi laserowej i nie tylko.Posiadamy jako jeden z pierwszych salonów na lokalnym rynku laser XLASE PLUS oraz Intraject, dzięki czemu możemy pomóc na bardzo wiele problemów.

 

Dotyk Urody daje poczucie bezpieczeństwa i odrobinę luksusu na który każdy zasługuje...

 

Dotyk Urody