Blefaroplastyka powiek IntraJECT

Przedstawiamy Wam jedną z naszych NOWOŚCI!


Jako pierwsi i jedyni na Podbeskidziu wprowadzamy najnowocześniejsze urządzenie IntraJECT oparte na technologii PLAZMY AZOTOWEJ!

 

Intraject-skalpel-plazmowy

 

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze ‪#‎IntraJECT‬ jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki – nieoperacyjnej korekcji powiek, który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.

 

Zabieg liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.

 

W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Dodatkowo, bardzo ważnym atutem i wyróżnikiem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkadzanie, dzięki czemu unikamy ewentualnych poparzeń.

Dodatkowo ciepło emitowane wraz z energią plazmową bardzo intensywnie pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu typu 1 i 2ego, elastyny,kwasu hialuronowego, glikazoaminoglikanów, nowych naczyń krwionośnych co znacząco wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry.

 

Zapraszamy na zabiegi!