Szóste Urodziny i Dzień Otwarty Dotyku Urody

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do wspólnego świętowania szóstych urodzin Dotyku Urody!

 

Tym razem postanowiliśmy nieco zmienić formę tego wydarzenia. Ponieważ to Wam - naszym klientkom i klientom zawdzięczamy już szósty owocny rok funkcjonowania i rozwoju Dotyku Urody, tego dnia pragniemy w szczególny sposób podziękować za fantastyczną współpracę i być w pełni dla Was. Pragniemy, aby w tym wyjątkowym i szczególnym dla nas dniu cały czas i uwaga naszego Zespołu była poświęcona naszym wspaniałym Gościom - zapraszamy Cię zatem na pogawędkę, poradę, konsultację, poczęstunek – drzwi Dotyku Urody otwieramy szeroko i z przyjemnością służymy pomocą.

 

Tego dnia salon będzie całkowicie otwarty dla gości, a cały nasz zespół: Marta, Ewa, Karolina, Ola i Monika - będzie w pełni dostępny i do Waszej dyspozycji.

 

Zapraszamy na urodzinowy szampan i słodkości. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać każdą wątpliwość związaną z interesującym Cię zabiegiem czy usługą. Skorzystaj z porady dotyczącej zabiegu lub kosmetyku – nasz czas i wiedza jest dla Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany/a jakimś konkretnym kosmetykiem lub potrzebujesz pomocy w wyborze to jest czas, kiedy wszystko pokażemy i poradzimy, możesz przetestować i wypróbować. Pani Marta doradzi w sprawie makijażu permanentnego – jeśli do tej pory się wahałaś, teraz możesz dowiedzieć się o wszystkich wadach i zaletach z pierwszej ręki od eksperta w tej dziedzinie.

 

Zaprezentujemy DWA najnowsze nabytki w naszym salonie:

 • lampa Wooda do diagnostyki skóry – dzięki niej zbadamy i zweryfikujemy potrzeby Twojej cery, w tym dniu całkowicie za darmo!
 • opalanie natryskowe #FakeBake! Przetestuj przed karnawałem

O godzinie 18.00 nasz gość, ekspert DermaQuest Polska kosmetolog p. Iga Radzikowska wygłosi prelekcję na temat „Jak prawidłowo chronić i pielęgnować naszą skórę przed starzeniem.". Pani Iga pomoże nam również w diagnostyce cery oraz spersonalizowanej pielęgnacji i terapiach.

 

Nasza kosmetolog i wizażystka Karolina będzie służyła makijażową pomocą.

 

Zajmiemy się pielęgnacją Twoich dłoni – skorzystaj z DARMOWEGO zabiegu parafinowego lub peelingu i masażu dłoni, poznaj aromatyczne produkty Salco au Naturel i pozwól nam się rozpieścić.

 

Możesz wypróbować każdy interesujący Cię, dostępny u nas zabieg:

 • jeśli chciałabyś poddać się depilacji laserowej, ale obawiasz się: 1. czy to boli. 2. czy to działa – przyjdź, za darmo wykonamy częściowy zabieg żebyś mogła przekonać się, czy to dla Ciebie
 • jeśli chcesz wypróbować na czym polega i jakie są odczucia przy endermomasażu – to jedyna okazja, aby skorzystać za darmo z częściowego zabiegu – musisz jedynie mieć ze sobą bawełniane legginsy lub rajstopy i obcisły, przylegający top
 • możesz wypróbować jakie są odczucia przy kriolipolizie CoolTech i sprawdzić, czy jest to zabieg dla Ciebie

Prezentacja wszystkich naszych sprzętów Hi-Tech, między innymi:

 • X-Lase Plus z funkcją usuwania owłosienia, terapii naczyń, termoliftingu i wiele więcej
 • VenusLegacy – nowoczesna i skuteczna terapia falą radiową twarzy i ciała
 • Ulfit z technologią HIFU – najsilniejszy bezinwazyjny zabieg liftingujący dostępny na rynku
 • CoolTech – bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej
 • Intraject z technologią plazmy azotowej, medycznego peelingu kawitacyjnego oraz radiofrekwencji mikroigłowej
 • Endermomasaż Primelle

Poznaj i pokochaj produkty, na których pracujemy:Diego dalla palma professional RVB SKIN LAB/Poland, Dermaquest oraz inne. Skorzystaj z wyjątkowych promocji na usługi i produkty – okazje jak te, które szykujemy, zdarzają się u nas naprawdę tylko raz w roku.

 

Każdy z Gości tego dnia weźmie udział w konkursie z nagrodami.

Nie może Cię zabraknąć!

 

Przyjdź – zaczerpnij porady; skorzystaj z DARMOWYCH zabiegów; zrelaksuj się i pozwól nam się rozpieścić lub po prostu wpadnij się przywitać – będzie nam niezmiernie miło z otwartymi drzwiami gościć i móc poświęcić Wam nasz czas!

 

 

dotyk-urody-6-urodziny