Nasi specjaliści

marta-wawrzyczekMARTA WAWRZYCZEK- właścicielka Dotyku Urody.

 

Kosmetyczka z blisko 14-letnim stażem, linergistka, stylistka rzęs.

 

Kobieta sukcesu, która z pasją wykonuje swój zawód, godząc jednocześnie bycie mamą i żoną.

 

Kosmetologia to cały jej świat. Swoje długoletnie doświadczenie zawdzięcza pracy w najlepszych salonach kosmetycznych w Polsce. W 2013 roku otworzyła swój własny wymarzony salon Dotyk Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej, który jest dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach.

 

Pani Marta cały czas się rozwija. Uczestniczy w licznych szkoleniach i sympozjach, ale ciągle jej mało. Klientki doskonale wiedzą, że można na nią liczyć. O każdej porze dnia i nocy. Perfekcjonistka w każdym calu, która potrafi wydobyć prawdziwe piękno.

 

 

 

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażach relaksacyjnych, zabiegach high tech, laseroterapii, stylizacji rzęs i makijażu permanentnym.

 

Wystarczy jeden raz skorzystać z kosmetycznej usługi, sygnowanej przez Panią Martę, aby przekonać się, jaką ma w sobie siłę i energię do działania. W ten sposób zyskała rzesze wiernych klientek, które cenią ją za profesjonalizm i wiedzę.

 

 

kinga-ciucka

KINGA CIUĆKA – mgr kosmetologii

 

Kieruje pracą zespołu „Dotyk Urody”. Związana z salonem od samego początku jego istnienia.

 

Jej pasją jest kosmetologia. Realizuje ją od kilku lat, dając poczucie komfortu swoim Klientom. Poświęca im całą swoją uwagę. Każdego traktuje indywidualnie.

 

Swoje pierwsze kroki w branży kosmetologicznej rozpoczęła od uzyskania dyplomu zawodowego na kierunku „Kosmetologia i Promocja Zdrowia” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Następnym etapem było ukończenie studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku „Kosmetologia”. Od tej pory nieustannie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w licznych szkoleniach, a także korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii. Satysfakcja i zadowolenie klientów motywują ją do działania oraz niosą energię do dalszego samodoskonalenia i rozwoju zawodowego.

 

 

 

Pani Kinga specjalizuje się wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało,zabiegów High tech i laseroterapii,pielęgnacji dłoni i stóp.

 

 

monika-wasowicz

MONIKA WĄSOWICZ – studentka Kosmetologii na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach

 

Z Dotykiem Urody związana już od 2016 r., gdzie początkowo odpowiedzialna była za obsługę klienta i kierowanie pracą recepcji. Pomimo młodego wieku wyróżnia ją ogromna pasja i zaangażowanie, a jakość wykonywanych przez nią usług,na najwyższym poziomie i według wysokich standardów sprawiła,że zdobyła bardzo liczne grono stałych klientów.

 

Do każdego podchodzi indywidualnie Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby klient czuł profesjonalizm i rzetelność w wykonywanej przez nią pracy. Swoją wiedzę ciągle poszerza poprzez szkolenia i udział w ciekawych projektach z różnych dziedzin kosmetologii.

 

Specjalizuje się w dziedzinie kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz w modelowaniu sylwetki z zastosowaniem najnowszych technologii.Wykonuje również zabiegi z zakresu laseroterapii: depilacji owłosienia, zamykania naczynek, usuwania przebarwień i fotoodmładzania. Ponadto z dużą precyzją wykonuje stylizację paznokci.