Zapraszamy na 5 urodziny Dotyku Urody!

Wejdź z nami do świata urody i mody.

 

Piąte urodziny Dotyk Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej!

 

Czas szybko biegnie. Nie poznaliśmy sekretu, aby na dobre go zatrzymać. Nawet lepiej, bo dzięki temu, że płynie, nie stoimy w miejscu. Za to wciąż się rozwijamy i coraz lepiej wychodzi nam dbanie o urodę naszych Klientek. Cieszymy się, że potrafimy podkreślić ich piękno.

 

Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy Was zaprosić na piąte urodziny. Już piąty rok wspólnie pracujemy nad zdobyciem klucza do bramy z napisem – Uniwersalne piękno. Pragniemy, razem z Wami, świętować ten moment.

Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na urodziny, które odbędą się 23 listopada o godzinie 18.00 w Villa Barbara w Jaworzu.

 

Czy warto przybyć? Poświęcić czas na wspólne bycie razem? Mamy nadzieję, że tak, bo przygotowaliśmy dla naszych gości ciekawy program, a także zaprosiliśmy gwiazdę znaną i bardzo lubianą.

 

Kogo możemy się spodziewać?

 

Odwiedzi nas, z czego jesteśmy bardzo dumni, bo obserwujemy poczynania naszego gościa specjalnego od samego początku trwania jego kariery, Patrycja Wieja. Patrycja jest znana z programu Projekt Lady, ale to swoim autorskim programem Project Jump zdobyła serca Kobiet w całej Polsce. Dzięki niej, i jej kursantkom, na własne oczy zobaczymy na czym polega sport, który promuje. Będzie bardzo energetycznie.

 

Nasze klientki poznają tajniki pielęgnacji marki Diego dalla palma professional RVB SKIN, które zaprezentuje szkoleniowiec marki p. Sylwia Szymkowiak. Będą mogły również zadać pytania głównej makijażystce w Polsce firmy Rvblab p. Marcie Raciak, która przedstawi najmodniejszy makijaż w tym sezonie oraz opowie o wyjątkowych kosmetykach kolorowych.

 

Każda z Pań, po prezentacji kosmetyków do makijażu, będzie mogła zasięgnąć porady u specjalistów w tej dziedzinie w trakcie konsultacji.

 

Pan Łukasz Kachniarz z firmy BOGDANI Dermatologia przypomni o walorach zabiegów z najwyższej półki kosmetyki estetycznej: ULFIT z technologią HiFu i Venus Legacy.

 

Modelki z agencji Grabowska Models zaprezentują w kilku odsłonach propozycje Fashion Boom International, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Pokaz mody zainteresuje tych, którzy są ciekawi starannie wyselekcjonowanych, a przede wszystkim wschodzących, a przez to świeżych i nietuzinkowych w swoich propozycjach, marek włoskich. Dodatkowo – żywa instalacja biżuterii Hannah poruszy każdego, kto na nią spojrzy.

 

Anna Jopek - coach i trener z pasją zdradzi przepis na realizację marzeń, a pani Monika Jaroszewicz-Bortnowska z działu prawnego firmy Meritum Sp.J Dochodzenie Odszkodowań opowie o odszkodowaniach obejmujących wszelkie szkody osobiste i zdarzenia medyczne.

 

Na wszystkicj gości czekać będzie tort urodzinowy. W programie przewidziane jest także losowanie atrakcyjnych nagród.

Patronat medialny objęli LADY'S CLUB oraz 2B STYLE. Za pomoc w organizacji dziękujemy rowniez marce Natural Aromas.

 

Serdecznie zapraszamy. Będzie nam bardzo miło Was gościć.

 

Zapisy w siedzibie salonu lub 668 68 70 70.

 

Do zobaczenia!

Marta Wawrzyczek z całym zespołem Dotyku Urody

 

 

5 urodziny