Laureat konkursu "wSPAniałe miejsce na mapie urody"

Szanowni Państwo

Dotyk Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej został laureatem wyróżnienia w konkursie "wSPAniałe miejsce na mapie urody" przyznawanym przez znakomite jury na Międzynarodowych Targach Beauty Forum & SPA w Warszawie.

 

To kolejne wyróżnienie jakie otrzymał Dotyk Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej na ogólnopolskiej arenie. W zeszłym roku zdobyliśmy tytuł Najlepszego miejsca Beauty w kategorii gabinety kosmetyczne w plebiscycie Gala Beauty Stars 2016

 

To dla nas ogromna radość i zaszczyt znaleść się wśród najlepszych gabinetów w Polsce . Wśród tych , którzy kochają to, co robią i czynią życie piękniejsze.

 

Na samym początku naszej pracy jest jednak człowiek – jego wygoda i komfort. Mamy nadzieję, że klienci Dotyku Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej czują się nie tylko pięknie, ale również komfortowo.

 

Dziękujemy, że doceniacie naszą wrażliwość na piękno, indywidualne podejście do każdego z Was, zaangażowanie i profesjonalizm. Stanowimy jedna rodzinę. Integrujemy i działamy wspólnie. Wszystko po to, aby zawiązać trwałe przyjaźnie. Dziękuję bardzo mojemu personelowi. Świetnym specjalistkom, wybitnym kosmetolożkom - a zwłaszcza P. Kindze Joniak, która współpracuje ze mną prawie od samego początku działania salonu oraz wszystkim Klientkom, które nas wspierają na każdym kroku. To rownież Wasz sukces!!!

 

Marta Wawrzyczek

 

"wSPAniałe miejsce na mapie urody" to konkurs, w którym nagradzane są miejsca niezwykłe, wyróżniające się wyjątkowym klimatem, z oryginalnym menu zabiegowym i profesjonalnym podejściem do klienta.

 

 

wspaniale miejsce 2

 

wspaniale miejsce 1

 

wspaniale miejsce 3