Dotyk Urody zawsze trzyma rękę na pulsie

Dotyk Urody zawsze trzyma rękę na pulsie. Z myślą o naszych klientkach wybieramy to, co najlepsze.

 

Kilka dni temu w naszej siedzibie odbył się dzień otwarty z prestiżową marką DermaQuest Polska . Panie, które nas w tym czasie odwiedziły, mogły skorzystać z fachowych porad , zasięgnąć konsultacji i wykonać zabieg u Pani Anny Soleckiej, szkoleniowca i przedstawiciela firmy Dermaquest, która narodziła się w 1999 roku w Stanach Zjednoczonych, aby sześć lat temu przywędrować do Polski.

 

Właściwa diagnoza

 

Dermaquest to przede wszystkim gotowe kuracje zabiegowe.

 

"Nasze terapie doskonale radzą sobie ze skórą problematyczną: trądzikiem pospolitym, różowatym, bliznami, a także skutecznie niwelują objawy starzenia się skóry. Duży nacisk kładziemy na profesjonalizm i wiedzę, bo to one stanowią punkt wyjścia w naszych kuracjach. Dlatego podejmujemy współpracę tylko z najlepszymi salonami na świecie. Takimi, które mogą się pochwalić sukcesami i pochlebnymi opiniami klientek. Takim jest salon pani Marty Wawrzyczek. Tutaj mamy tę pewność, że kosmetolog zaproponuje właściwy zabieg, przebieg terapii, do konkretnego problemu skóry" – mówi Anna Solecka. - Punktem wyjścia jest właściwa diagnoza. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie serii zabiegów opartych na odpowiednich stężeniach dokładnie dobranych substancji. Jeżeli do tego dodamy codzienną pielęgnację opartą o nasze preperaty, to osiągniemy sukces. Kosmeceutyki domowe przez nas sygnowane pozwalają podtrzymać efekt – dodaje specjalistka.

 

Młodsza o dekadę w pół godziny

 

Pani Anna zdradziła nam także, które zabiegi cieszą się największą popularnością wśród Polek. To te, które w katalogu odnajdziemy pod szyldem enzymatyczno-chemicznym. Panie szczególnie cenią sobie ZABIEG PEPTYDOWY, który w błyskawiczny sposób odmładza skórę o dekadę, działa jak botoks, wygładza zmarszczki i sprawia, że cera promienieje. Dużym uznaniem cieszy się także oczyszczający ZABIEG DYNIOWY, który poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającą skórą.

 

Must have lata

 

Przed zbliżającymi się wakacjami i kąpielami słonecznymi warto pomyśleć o właściwej ochronie skóry. Tylko dobrze dobrany krem z filtrem sprawi, że nasza skóra nie będzie narażona na szkoldiwe działanie promieni słonecznych.

Warto pomyśleć o zakupie kremu mineralnego. W swojej ofercie posiadamy ten o wartości 30 SPV i 50 SPV. Przy czym ten ostatni, jako jedyny na polskim rynku, nie tworzy na skórze efektu maski. Dobra ochrona to podstawa właściwej pielęgnacji skóry – kończy pani Anna Solecka.

 

Dziękujemy bardzo p. Annie i marce Dermaquest za konsultacje.

A Państwa zapraszamy na zabiegi do Dotyku Urody.

 

 

dermaquest 1

 

dermaquest 2